Je bent nog niet ingelogd
R-Go Tools RGOCONMWLBL numeriek toetsenbord Universeel Bluetooth Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
2x
Het R-Go Tools RGOCONMWLBL is een compact numeriek toetsenbord met 22 toetsen, speciaal ontworpen voor efficiënt werken met getallen. Dit universele Bluetooth-toetsenbord biedt draadloze connectiviteit en is compatibel met diverse apparaten. Het zwarte design past goed op elke werkplek. Ideaal voor gebruikers die veelvuldig met nummers werken, zoals accountants, data-invoerders en kantoormedewerkers die hun productiviteit willen verhogen en hun werkruimte schoon willen houden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | R-Go Tools |
| Aantal toetsen | 22 toetsen |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
| EAN | 8719274491569 |
| Vendorcode | RGOCONMWLBL |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit van de accu/batterij | 110 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 87 mm |
| Diepte | 139 mm |
| Gewicht | 96 gram |
| Hoogte | 10.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | Bluetooth |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Frequentieband | 2.4 GHz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth-versie | 5.0 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-hub | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal toetsen | 22 toetsen |
| Aanwijsapparaat | ✖︎ |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Membraan keyswitch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8719274491569 |
| Vendorcode | RGOCONMWLBL |
| Artikelnr | 1062455 |
| Merk | R-Go Tools |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯

