Je bent nog niet ingelogd
Gembird KPD-U-03 numeriek toetsenbord Notebook/pc USB Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
2x
Het Gembird KPD-U-03 is een compact en functioneel numeriek toetsenbord, ideaal voor gebruik met laptops en desktops. Met 18 toetsen biedt het snelle toegang tot veelvoorkomende numerieke functies. De USB-aansluiting zorgt voor eenvoudige installatie en gebruiksgemak. Dit toetsenbord is een handige aanvulling op uw computer, waarmee u uw productiviteit kunt verbeteren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gembird |
| Aantal toetsen | 18 toetsen |
| Aansluiting | USB |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
| EAN | 8716309124928 |
| Vendorcode | KPD-U-03 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Zwart |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 85 mm |
| Diepte | 140 mm |
| Gewicht | 125 gram |
| Hoogte | 20 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Bedoeld voor | Laptop/pc |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,45 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-hub | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal toetsen | 18 toetsen |
| Aanwijsapparaat | ✖︎ |
| Toetsenbord toetsschakelaar | Schaar-toetsschakelaar |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309124928 |
| Vendorcode | KPD-U-03 |
| Artikelnr | 1115784 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2024 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
