Je bent nog niet ingelogd
R-Go Tools R-Go Numpad Break, bedraad, zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De R-Go Tools R-Go Numpad Break is een bedraade numpad met 22 toetsen, ontworpen voor efficiënt getallenwerk. Dit invoerapparaat beschikt over een USB-verbinding voor directe aansluiting op uw computer. De compacte keypad biedt een praktische aanvulling op uw werkplek en ondersteunt snelle numerieke invoer. Het zwarte ontwerp past goed bij standaard kantoorapparatuur en werkstations.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | R-Go Tools |
| Aantal toetsen | 22 toetsen |
| Aansluiting | USB |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
| EAN | 8719274491439 |
| Vendorcode | RGOCONMWDBL |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Backlight | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | Aluminium, Kunststof |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ergonomisch ontwerp | ✖︎ |
| Intrekbare kabel | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 87 mm |
| Diepte | 138 mm |
| Gewicht | 93 gram |
| Hoogte | 10.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluiting | USB |
| Bedoeld voor | Universeel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,5 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-hub | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal toetsen | 22 toetsen |
| Aanwijsapparaat | ✖︎ |
| Polssteun | ✖︎ |
| Macro toetsen | ✖︎ |
| Media toetsen | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8719274491439 |
| Vendorcode | RGOCONMWDBL |
| Artikelnr | 1122163 |
| Merk | R-Go Tools |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯

