Je bent nog niet ingelogd
Logitech K280e Business Zwart Toetsenbord
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (woensdag)
❮
❯
❮
❯
23x
Het Logitech K280e Business Zwart Toetsenbord is een betrouwbare invoerapparaat ontworpen voor thuiskantoor- en kantoortoepassingen. Dit full-size toetsenbord met QWERTY-indeling biedt een complete set toetsen voor efficiënt werken. Met zijn compacte yet volledig uitgeruste layout is het toetsenbord geschikt voor professionals die waarde hechten aan functionaliteit en comfort. Het zwarte ontwerp past uitstekend in moderne werkplekken en thuiswerksetups.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Gebruik | Home en Office |
| Toetsenbord formaat | Full-size (100%) |
| Indeling | QWERTY |
| Verkrijgbaar sinds | November 2014 |
| EAN | 5099206046856 |
| Vendorcode | 920-005217 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Toetsverlichting | ✖︎ |
| Flexibel keyboard | ✖︎ |
| Intern | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Veiligheidsfunties | Morsbestendig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vingerafdruklezer | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | RoHS, CE |
| Certificering | FCC, GS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 459 mm |
| Diepte | 183 mm |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 459 x 182,6 x 20,4 mm |
| Gewicht | 930 gram |
| Gewicht toetsenbord | 930 g |
| Hoogte | 20 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Aansluiting | USB |
| Bedoeld voor | PC/server |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief muis | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze verbinding | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Naleving van duurzaamheid | ✓︎ |
| USB-hub | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpasbare keyboard hoogte | ✓︎ |
| Aanwijsapparaat | ✖︎ |
| Full-size toetsenbord | ✓︎ |
| Mechanische toetsen | ✖︎ |
| Levensduur toetsenbordtoetsen | 10 miljoen tekens |
| Media toetsen | ✓︎ |
| Numpad | ✓︎ |
| Polssteun | ✓︎ |
| Macro toetsen | ✖︎ |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Indeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | US International |
| Toetsenbord formaat | Full-size (100%) |
| Windows-toetsen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206046856 |
| Vendorcode | 920-005217 |
| Artikelnr | 103485 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2014 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
• Betreft model met kleine linker shift.
The Logitech Corded Keyboard K280e provides businesses the perfect balance of quality and value.
With a reinforced, spill-resistant chassis and low-profile keys designed to withstand up to 10 million
keystrokes, the K280e can handle years of heavy office use. The comfortable palm rest will make
this keyboard a workforce favorite as well.
The Logitech Corded Keyboard K280e provides businesses the perfect balance of quality and value.
With a reinforced, spill-resistant chassis and low-profile keys designed to withstand up to 10 million
keystrokes, the K280e can handle years of heavy office use. The comfortable palm rest will make
this keyboard a workforce favorite as well.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯


