Je bent nog niet ingelogd
Ducky One 3 SF DayBreak USB Zwart Toetsenbord
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 10 dagen (woensdag)
Het Ducky One 3 SF DayBreak is een compact 65% gaming toetsenbord met mechanische Cherry MX Speed Silver switches. Dit toetsenbord combineert een compacte vormfactor met professionele gamingprestaties. De snelle actuation van de Speed Silver switches zorgt voor responsieve input tijdens intense gaming sessies. Met QWERTY indeling en het herkenbare Ducky design biedt dit toetsenbord een betrouwbare keuze voor gamers die een kleinere footprint verkiezen zonder concessies te doen aan functionaliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Ducky |
| Gebruik | Gaming |
| Toetsenbord formaat | 65% |
| Indeling | QWERTY |
| Mechanische techniek | Cherry MX Speed Silver |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
| EAN | 4710578309530 |
| Vendorcode | DKON2167ST-PUSPDDBBHHC1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Ducky One 3 Yellow SF USB Geel Toetsenbord
Kleur Product:
Geel
Draadloze verbinding:
Nee
Indeling:
QWERTY
Mechanische techniek:
Cherry MX Black
Toetsenbord formaat:
65%
Bekijk vergelijking
€ 146,95
Ducky One 3 Yellow SF USB Geel Toetsenbord
Kleur Product:
Geel
Draadloze verbinding:
Nee
Indeling:
QWERTY
Mechanische techniek:
Cherry MX Red
Toetsenbord formaat:
65%
Bekijk vergelijking
€ 146,95
Ducky One 3 Yellow SF USB Geel Toetsenbord
Kleur Product:
Geel
Draadloze verbinding:
Nee
Indeling:
QWERTY
Mechanische techniek:
Cherry MX Blue
Toetsenbord formaat:
65%
Bekijk vergelijking
€ 146,95
Ducky One 3 Yellow SF USB Geel Toetsenbord
Kleur Product:
Geel
Draadloze verbinding:
Nee
Indeling:
QWERTY
Mechanische techniek:
Cherry MX Clear
Toetsenbord formaat:
65%
Bekijk vergelijking
€ 146,95
Ducky One 3 SF DayBreak USB Zwart Toetsenbord
Kleur Product:
Blauw, Zwart
Draadloze verbinding:
Nee
Indeling:
QWERTY
Mechanische techniek:
Cherry MX Speed Silver
Toetsenbord formaat:
65%
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd display | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Toetsverlichting | ✓︎ |
| Toetsverlichting kleur | RGB |
| Anti-ghosting | ✓︎ |
| Flexibel keyboard | ✖︎ |
| Kleur Product | Blauw, Zwart |
| LED-indicatoren | ✖︎ |
| Materiaal | Polybutyleentereftalaat (PBT) |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Type stroombron | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afneembare kabel | ✓︎ |
| Intrekbare kabel | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 335 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 335 x 110 x 40 mm |
| Gewicht | 627 gram |
| Gewicht toetsenbord | 627 g |
| Hoogte | 40 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief headset | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| Aansluiting | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief muis | ✖︎ |
| Ingebouwd geheugen | ✓︎ |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| USB-connectortype | USB Type-A, USB Type-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze verbinding | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpasbare keyboard hoogte | ✓︎ |
| Aanwijsapparaat | ✖︎ |
| Eiland-stijl keyboard | ✖︎ |
| Mechanische techniek | Cherry MX Speed Silver |
| Mechanische toetsen | ✓︎ |
| Media toetsen | ✖︎ |
| Numpad | ✖︎ |
| Polssteun | ✖︎ |
| Macro toetsen | ✖︎ |
| Rollover | N-toets rollover |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Indeling | QWERTY |
| Taal toetsenbord | US International |
| Toetsenbord formaat | 65% |
| Low Profile | ✖︎ |
| Windows-toetsen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4710578309530 |
| Vendorcode | DKON2167ST-PUSPDDBBHHC1 |
| Artikelnr | 1055743 |
| Merk | Ducky |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚

