Je bent nog niet ingelogd
Logitech MX Mechanical Mini Draadloos Grijs UK International Toetsenbord
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
1x
Het Logitech MX Mechanical Mini Draadloos Grijs UK International Toetsenbord is een compact invoerapparaat ontworpen voor professionele en thuisgebruik. Met zijn TKL-formaat biedt het een gebalanceerde combinatie van functionaliteit en compactheid. Het toetsenbord beschikt over Logitech GL Tactile mechanische schakelaars en een laagprofielontwerp voor ergonomisch comfort. De QWERTY-indeling en draadloze connectiviteit maken het ideaal voor moderne werkplekken en thuiskantoren. Dit toetsenbord levert een responsieve typerervaring voor dagelijks professioneel gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Gebruik | Home en Office |
| Toetsenbord formaat | TKL |
| Indeling | QWERTY |
| Low Profile | ✓︎ |
| Mechanische techniek | Logitech GL Tactile |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
| EAN | 5099206103214 |
| Vendorcode | 920-010779 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Logitech MX Mechanical Mini Kailh Choc Brown V2 Toetsenbord
Kleur Product:
Grijs
Draadloze verbinding:
Ja
Indeling:
QWERTY
Mechanische techniek:
Kailh Choc Brown V2
Toetsenbord formaat:
TKL
Bekijk vergelijking
€ 139,90
Logitech MX Mechanical Mini Draadloos Grijs UK International Toetsenbord
Kleur Product:
Grijs
Draadloze verbinding:
Ja
Indeling:
QWERTY
Mechanische techniek:
Logitech GL Tactile
Toetsenbord formaat:
TKL
Bekijk vergelijking
Huidig
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Lithium-Polymeer (LiPo) |
| Capaciteit van de accu/batterij | 1500 mAh |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Toetsverlichting kleur | LED |
| Toetsverlichting | ✓︎ |
| Compatibiliteit | Logi Bolt USB Receiver |
| Kleur Product | Grijs |
| LED-indicatoren | ✓︎ |
| Materiaal | Aluminium |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Keyboard batterij type | Ingebouwde accu |
| Ondersteund aantal accu's/batterijen | 1 |
| Oplaadbaar | ✓︎ |
| Service levensduur van batterij | 10 maand(en) |
| Type stroombron | Batterij/Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Ergonomisch ontwerp | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Dimensies toetsenbord (BxDxH) | 312,6 x 131,55 x 26,1 mm |
| Gewicht toetsenbord | 612 g |
| Receiver afmetingen (B x D x H) | 14,4 x 6,6 x 18,4 mm |
| Receiver gewicht | 2 g |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen inbegrepen | ✓︎ |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Meegeleverde kabels | USB Type-C |
| Verpakkingsinhoud | Toetsenbord Logi Bolt-ontvanger USB-C oplaadkabel (USB-A naar USB-C) Handleiding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Aansluiting | Bluetooth |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | Dit heb je nodig: - Internetverbinding voor het downloaden van software - Logi Options+ software op macOS en Windows. - Apparaat met Bluetooth Low Energy-technologie: Windows 10, 11 of later, macOS 10.15 of later, iOS 14 of later(4), iPadOS 14 of later (4), Linux (4), ChromeOS (4), Android 8.0 of later (4). -Beschikbare USB-A-poort voor aansluiting via ontvanger Belangrijk: FileVault kan op je macOS ingeschakeld zijn, waardoor je mogelijk je wachtwoord niet kunt invoeren bij het opstarten of herstarten wanneer je verbonden bent met Bluetooth. Gebruik in dit geval de Logi Bolt USB-ontvanger. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief muis | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bluetooth Low Energy (BLE) | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Downloadbare software | Logi Options+, Logitech Flow |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aan/uitschakelaar | ✓︎ |
| Omgevingslichtsensor | ✓︎ |
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS, iPadOS |
| Proximity sensor | ✓︎ |
| Draadloze verbinding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Post-consumer gerecycled plastic | 47 procent |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja, MacOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheidscertificaten | CarbonNeutral, Forest Stewardship Council (FSC) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpasbare keyboard hoogte | ✓︎ |
| Aanwijsapparaat | ✖︎ |
| Mechanische toetsen | ✓︎ |
| Mechanische techniek | Logitech GL Tactile |
| Media toetsen | ✓︎ |
| Numpad | ✖︎ |
| Ondersteuning voor meerdere apparaten | ✓︎ |
| Polssteun | ✖︎ |
| Stijl toetsenbord | Recht |
| Taal toetsenbord | Brits Engels, UK International |
| Indeling | QWERTY |
| Toetsenbord formaat | TKL |
| Low Profile | ✓︎ |
| Windows-toetsen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal producten inbegrepen | 1 stuk(s) |
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206103214 |
| Vendorcode | 920-010779 |
| Artikelnr | 1056066 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
❮
❯

