Je bent nog niet ingelogd
Gembird MP-GEL-GR muismat Grijs
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
De Gembird MP-GEL-GR muismat in grijs is een functionele invoerapparaat-accessoire met ingebouwde polssteun. Met afmetingen van 220 x 260 mm en een dikte van 4 mm biedt deze mat een compacte en ergonomische oplossing. Het stofmateriaal zorgt voor een prettige werkomgeving bij langdurig gebruik van uw muis. De geïntegreerde gelsteun ondersteunt uw pols tijdens het werk, wat voor meer comfort kan zorgen. Ideaal voor kantoor- en thuiswerkplekken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gembird |
| Kleur Product | Grijs |
| Polssteun | ✓︎ |
| Materiaal | Stof |
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 260 mm |
| Dikte | 4 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
| EAN | 8716309096584 |
| Vendorcode | MP-GEL-GR |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
4,
95
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | Stof |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 220 mm |
| Diepte | 260 mm |
| Dikte | 4 mm |
| Gewicht | 290 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309096584 |
| Vendorcode | MP-GEL-GR |
| Artikelnr | 279725 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯