Je bent nog niet ingelogd
Gembird MP-S-GAMEPRO-M muismat Zwart, Oranje Game-muismat
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Gembird MP-S-GAMEPRO-M muismat is een zwart-oranje speelmat ontworpen voor gamers. Met afmetingen van 275 x 320 millimeter en een dikte van 2 millimeter biedt dit siliconen oppervlak een stabiele en comfortabele werkplek. Het antislip-silicone materiaal zorgt voor optimale grip en bescherming van zowel muis als ondergrond. De compacte formaat maakt het geschikt voor verschillende bureauomgevingen en biedt voldoende ruimte voor nauwkeurige muisbewegingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gembird |
| Kleur Product | Oranje, Zwart |
| Materiaal | Silicone |
| Breedte | 275 mm |
| Diepte | 320 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2020 |
| EAN | 8716309097697 |
| Vendorcode | MP-S-GAMEPRO-M |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Oranje, Zwart |
| Materiaal | Silicone |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 275 mm |
| Diepte | 320 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309097697 |
| Vendorcode | MP-S-GAMEPRO-M |
| Artikelnr | 282744 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯