Je bent nog niet ingelogd
MediaRange MROS251 muismat Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (dinsdag)
❮
❯
5x
De MediaRange MROS251 muismat in zwart biedt een praktische oplossing voor dagelijks computergebruik. Met afmetingen van 210 x 180 millimeter en een dikte van 3 millimeter biedt deze muismat een stabiele werkoppervlak. Het muismat is vervaardigd uit stof en weefsel, wat zorgt voor een comfortabele werking. De zwarte kleurkeuze past bij verschillende werkplekken en interieurstijlen. Deze muismat uit de invoerapparaten-categorie is geschikt voor kantoor- en thuiswerkgebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Mediarange |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Stof, Weefsel |
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verkrijgbaar sinds | April 2020 |
| EAN | 4260459619352 |
| Vendorcode | MROS251 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✖︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Stof, Weefsel |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 210 mm |
| Diepte | 180 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4260459619352 |
| Vendorcode | MROS251 |
| Artikelnr | 285055 |
| Merk | Mediarange |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯