Je bent nog niet ingelogd
Razer Gigantus V2 - 3XL
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
32x
De Razer Gigantus V2 - 3XL is een professionele muismat uit de invoerapparaten categorie. Met afmetingen van 1200 x 550 mm en een dikte van 4 mm biedt deze mat een uitgebreid werkoppervlak voor gaming en kantoorwerk. Het rubbermateriaal zorgt voor goede grip en stabiliteit op het bureau. De mat is beschikbaar in de klassieke Razer-kleuren groen en zwart. Het grote formaat accommodeert zowel muis als toetsenbord, wat het ideaal maakt voor gebruikers die een geïntegreerde werkplek zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Kleur Product | Groen, Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Breedte | 1200 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Dikte | 4 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
| EAN | 8886419318569 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
reviews
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Groen, Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Antistatische coating | ✓︎ |
| Comfortabel ontwerp | ✓︎ |
| Randen die niet omvouwen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 1200 mm |
| Diepte | 550 mm |
| Dikte | 4 mm |
| Gewicht | 1490 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8886419318569 |
| Artikelnr | 289869 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
Reviews (1)
Echte ervaringen van echte klanten
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
Wij tonen alleen reviews van klanten die daadwerkelijk een product of dienst bij ons hebben gekocht of gebruikt. Om dit te garanderen koppelen wij het plaatsen van een review aan een afgeronde bestelling en kunnen wij om aanvullende verificatie vragen (zoals een ordernummer of aankoopbewijs)
Meer informatie over hoe wij onze reviews controleren?
Klik hier voor ons reviewbeleid
★★★★★★★★★★
IWantMyPizza - Eddy
Eerste review
Frequente koper
Geplaatst: 03-03-2026
5 dagen in bezit
Goed formaat, dubieus kwaliteit
Lekker groot formaat.
Goedkoop materiaal.
Hoewel het mooi en heerlijk groot is, is de muismat niet echt een top kwaliteit product. Soort van foam (3 a 4 mm) wat makkelijk verteert als je het schoon wil maken nadat je cola of koffie op gemorst hebt - gaat niet echt lang mee, dus.
❮
❯
❮
❯





