Je bent nog niet ingelogd
Trust Bigfoot XL Gel Muismat Zwart
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
2x
De Trust Bigfoot XL Gel Muismat Zwart is een ergonomische muismat ontworpen voor comfortabel gebruik. Met afmetingen van 292 mm breedte en 19 mm dikte biedt deze mat voldoende ruimte voor muisbediening. De muismat is vervaardigd uit hoogwaardige materialen: gel, nylon en rubber, die samenwerken voor duurzaamheid en grip. Een geïntegreerde gelpolssteun ondersteunt uw pols tijdens langdurig computergebruik en helpt vermoeidheid te verminderen. Het zwarte design past bij verschillende werkplekken en biedt een professionele uitstraling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Trust |
| Kleur Product | Zwart |
| Polssteun | ✓︎ |
| Materiaal | Gel, Nylon, Rubber |
| Breedte | 292 mm |
| Diepte | 19 mm |
| Dikte | 19 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2020 |
| EAN | 8713439237283 |
| Vendorcode | 23728 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Gel, Nylon, Rubber |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 292 mm |
| Diepte | 19 mm |
| Dikte | 19 mm |
| Gewicht | 352 gram |
| Hoogte | 322 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8713439237283 |
| Vendorcode | 23728 |
| Artikelnr | 292427 |
| Merk | Trust |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Muismat met gelvulling
Extra grote, ergonomische muismat met polssteun met zachte gelvulling
Polshoogte nemen
De gelpolssteun is comfortabel en zorgt ervoor dat je je pols niet langdurig belast.
Alle ruimte
Het extra grote oppervlak van 225 x 295mm geeft je muis meer dan genoeg bewegingsruimte, of je nu aan het werk bent of aan het gamen.
Precies wat je wilt
Dankzij het zachte microvezel oppervlak werkt je muis nauwkeuriger en klik je precies waar je wilt klikken.
Onbeweeglijk
De antisliplaag aan de onderkant zorgt ervoor dat je muismat op z'n plek blijft liggen. Welke bewegingen je ook maakt met je muis, de mat beweegt niet mee.
Toon meer
Vergelijkbare producten



