Je bent nog niet ingelogd
Razer Pro Glide
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (donderdag)
❮
❯
1x
De Razer Pro Glide is een professionele muismat uit de invoerapparatencategorie. Met afmetingen van 360 x 275 millimeter en een dikte van 3 millimeter biedt deze mat een compact en draagbaar formaat. Het oppervlak is vervaardigd uit microvezel materiaal in een neutrale grijze kleur, wat een moderne uitstraling geeft. Deze muismat is geschikt voor gebruikers die op zoek zijn naar een kwalitatieve mat voor precisiewerk en gamingactiviteiten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | Microvezel |
| Breedte | 360 mm |
| Diepte | 275 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
| EAN | 8886419318774 |
| Vendorcode | RZ02-03331500-R3M1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | Microvezel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Comfortabel ontwerp | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 360 mm |
| Diepte | 275 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Gewicht | 190 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8886419318774 |
| Vendorcode | RZ02-03331500-R3M1 |
| Artikelnr | 293736 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2020 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vergelijkbare producten
❮
❯