Je bent nog niet ingelogd
GENESIS NPG-1706 Carbon 500 Ultra Wave Gaming muismat
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (donderdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De GENESIS NPG-1706 Carbon 500 Ultra Wave Gaming muismat is een professionele muismat ontworpen voor gamers en kantoorgebruikers. Met afmetingen van 1100 x 450 mm biedt deze mat een groot werkoppervlak voor zowel muis als toetsenbord. De combinatie van rubber, stof en weefsel zorgt voor een duurzame en comfortabele ondergrond. Met een dikte van 2,5 mm en beschikbaar in grijs en zwart sluit deze muismat aan bij diverse gaming setups. Het ultramoderne ontwerp met wave-patroon combineert stijl met functionaliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Genesis |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Materiaal | Rubber, Stof, Weefsel |
| Breedte | 1100 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Dikte | 2.5 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2021 |
| EAN | 5901969426762 |
| Vendorcode | NPG-1706 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Materiaal | Rubber, Stof, Weefsel |
| Opdruk | ✖︎ |
| Veiligheidsfunties | Spatwaterdicht, Waterbestendig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Gestikte randen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 1100 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Dikte | 2.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5901969426762 |
| Vendorcode | NPG-1706 |
| Artikelnr | 302049 |
| Merk | Genesis |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯