Je bent nog niet ingelogd
Razer Gigantus V2 Pro Gaming Muismat Max Speed
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 6 dagen (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
De Razer Gigantus V2 Pro Gaming Muismat Max Speed is een professionele muismat speciaal ontworpen voor gamers die maximale controle en snelheid zoeken. Met afmetingen van 480 x 500 mm biedt deze muismat voldoende werkruimte voor diverse gaminggames en taken. Het oppervlak combineert rubber en stof materialen voor optimale muis-glijding, terwijl de 4 mm dikte stabiliteit en comfort biedt. In elegant zwart uitgevoerd, past deze muismat perfect bij elke gaming-setup. Ideaal voor competitieve en casual gamers.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Rubber, Stof |
| Breedte | 480 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Dikte | 4 mm |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
| EAN | 8887910063798 |
| Vendorcode | RZ02-05491000-R3M1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Opdruk | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Anti-slip | ✓︎ |
| Polssteun | ✖︎ |
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Materiaal | Rubber, Stof |
| Breedte | 480 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Dikte | 4 mm |
| EAN | 8887910063798 |
| Vendorcode | RZ02-05491000-R3M1 |
| Artikelnr | 373953 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯