Je bent nog niet ingelogd
NZXT Mousepad MXL900 Gray
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
16x
De NZXT Mousepad MXL900 Gray is een professionele muismat ontworpen voor gamers en kantoorgebruikers. Met afmetingen van 900 x 350 mm biedt het ruim oppervlak voor muis- en toetsenbordgebruik. De mat bestaat uit een combinatie van rubber en stof, wat zorgt voor uitstekende grip en duurzaamheid. Met een dikte van 3 mm geeft het voldoende ondersteuning en polskomfort. Het grijze design past in elke werkruimte en het niet-slip rubberen onderlag houdt de mat stevig op plaats.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | NZXT |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | Rubber, Stof |
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
| EAN | 5060301697267 |
| Vendorcode | MM-XXLSP-GR |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | Rubber, Stof |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 350 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5060301697267 |
| Vendorcode | MM-XXLSP-GR |
| Artikelnr | 375322 |
| Merk | NZXT |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯