Je bent nog niet ingelogd
Fellowes Microban Muismat
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
2x
De Fellowes Microban Muismat is een zwarte muismat gemaakt van rubber met uitstekende ergonomische eigenschappen. Met afmetingen van 226 mm in breedte en 192 mm in diepte biedt deze mat voldoende ruimte voor nauwkeurige muisbediening. De 3 mm dikke rubberconstructie zorgt voor een stabiel werkoppervlak en bescherming van uw bureau. De Microban-technologie helpt bacteriegroei te voorkomen, waardoor de muismat hygiënisch en duurzaam blijft. Dit is een praktische keuze voor kantoor- en thuiswerkruimtes.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fellowes |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Breedte | 226 mm |
| Diepte | 192 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 043859544028 |
| Vendorcode | 5933907 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 226 mm |
| Diepte | 192 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Gewicht | 60 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 043859544028 |
| Vendorcode | 5933907 |
| Artikelnr | 789690 |
| Merk | Fellowes |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
- Ingebouwde Microban® bescherming gaat de groei van schadelijke bacteriën tegen voor een verlengde levensduur van het product
- Geschikt voor optische en laser muizen
- Antislip rubberen achterkant
- Geschikt voor optische en laser muizen
- Antislip rubberen achterkant
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten