Je bent nog niet ingelogd
Fellowes Muismat grijs/zilver
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 werkdagen (dinsdag)
De Fellowes Muismat grijs/zilver is een praktische invoerapparaat-accessoire uit de muismatten-categorie. Met afmetingen van 224 x 186 x 6 millimeter biedt deze mat een compact formaat dat geschikt is voor verschillende werkruimtes. Het oppervlak is gemaakt van polyester weefsel, wat voor een prettige gebruikservaring zorgt. De zilvergrijze kleur past goed bij moderne kantoorinrichtingen. Deze muismat van Fellowes is ontworpen als ondersteunende accessoire voor uw computerwerk en biedt stabiliteit tijdens het gebruik van uw muis.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fellowes |
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal | Polyester, Stof, Weefsel |
| Breedte | 224 mm |
| Diepte | 186 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
| EAN | 077511297021 |
| Vendorcode | 29702 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal | Polyester, Stof, Weefsel |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 224 mm |
| Diepte | 186 mm |
| Dikte | 6 mm |
| Gewicht | 20 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afmetingen (B x D x H) | 246 x 218 x 5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 077511297021 |
| Vendorcode | 29702 |
| Artikelnr | 789691 |
| Merk | Fellowes |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten