Je bent nog niet ingelogd
BenQ G-TR Game-muismat Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De BenQ G-TR Game-muismat Zwart van Zowie is een vierkante muismat met afmetingen van 500 x 500 mm en een dikte van 3,5 mm. Het oppervlak combineert rubber, stof en weefsel voor optimale grip en precisie tijdens gaming. De zwarte kleur geeft een professioneel uiterlijk dat bij elke gamer-setup past. Met zijn genereuze oppervlak biedt deze muismat voldoende ruimte voor uitgebreide muisbewegingen en biedt stabiliteit dankzij het rubberen ondergrond.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Zowie |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Rubber, Stof, Weefsel |
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Dikte | 3.5 mm |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| EAN | 4718755095177 |
| Vendorcode | 9H.N54FQ.A2E |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Rubber, Stof, Weefsel |
| Opdruk | ✖︎ |
| Veiligheidsfunties | Vochtbestendig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Gestikte randen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 500 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Dikte | 3.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grootte | L |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4718755095177 |
| Vendorcode | 9H.N54FQ.A2E |
| Artikelnr | 970191 |
| Merk | Zowie |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯