Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Scabbard II Arctic Gray XXL Game-muismat Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
4x
De ASUS ROG Scabbard II Arctic Gray XXL is een ruime gaming muismat in grijstinten. Met afmetingen van 900 x 400 millimeter biedt deze mat voldoende werkruimte voor muis en toetsenbord. De combinatie van rubber onderlaag en stofbovenvlak zorgt voor stabiliteit en optimale glijding. Met een dikte van 3 millimeter geeft de mat comfort en duurzaamheid. Het design van ASUS ROG is subtiel afgedrukt op het oppervlak. Deze muismat is geschikt voor gamers die uitgebreide speelruimte en professionele afwerking waarderen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Opdruk | ✓︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | Rubber, Stof |
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| EAN | 4711387244616 |
| Vendorcode | 90MP03H0-BPUA00 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | Rubber, Stof |
| Opdruk | ✓︎ |
| Veiligheidsfunties | Stofafstotend, Schokbestendig, Oliebestendig, Waterafstotend |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Gewicht | 189 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grootte | XXL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oppervlaktekleur | Stof |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711387244616 |
| Vendorcode | 90MP03H0-BPUA00 |
| Artikelnr | 971708 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯