Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Sheath II XXL Game-muismat Zwart
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (donderdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De ASUS ROG Sheath II XXL is een professionele gaming-muismat met royale afmetingen van 900 x 400 millimeter. Dankzij de grote werkoppervlakte biedt dit muismat voldoende ruimte voor zowel muis als toetsenbord. De mat bestaat uit een combinatie van rubber, stof en weefsel, wat zorgt voor een uitstekende balans tussen grip en gliding. Met een dikte van 3 millimeter en de opdruk voorzien mat biedt ASUS ROG Sheath II XXL optimale stabiliteit en precisie voor intensieve gaming-sessies.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Opdruk | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Rubber, Stof, Weefsel |
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
| EAN | 4711636028608 |
| Vendorcode | 90MP04B0-BPUA00 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Rubber, Stof, Weefsel |
| Opdruk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Gestikte randen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Gewicht | 60 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grootte | XXL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oppervlaktekleur | Stof |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636028608 |
| Vendorcode | 90MP04B0-BPUA00 |
| Artikelnr | 971709 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juni 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯