Je bent nog niet ingelogd
Razer HyperFlux V2 Wireless Charging Gaming Muismat
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Razer HyperFlux V2 Wireless Charging Gaming Muismat is een geavanceerde invoerapparaat ontworpen voor gamers die comfort en technologie combineren. Met afmetingen van 311 x 360 x 5 mm biedt het muismat een ruim oppervlak voor nauwkeurige muisbediening. Het is uitgevoerd in elegant zwart met een duurzaam rubbermateriaal dat stabiliteit en grip biedt. De muismat beschikt over LED-verlichting voor visuele aantrekkelijkheid tijdens gaming sessies. Dit stijlvolle accessoire kan je gaming setup naar een hoger niveau tillen en zorgt voor een professionele speelervaring.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Kleur Product | Zwart |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Materiaal | Rubber |
| Breedte | 311 mm |
| Diepte | 360 mm |
| Dikte | 5 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| EAN | 8887910063538 |
| Vendorcode | RZ81-04930100-B3M1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur verlichting | Groen |
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✓︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Rubber |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 311 mm |
| Diepte | 360 mm |
| Dikte | 5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8887910063538 |
| Vendorcode | RZ81-04930100-B3M1 |
| Artikelnr | 972418 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
❮
❯
❮
❯