Je bent nog niet ingelogd
Razer Firefly V2 RGB Pro Phantom Special Edition Transparant Groen Gaming Muismat
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 5 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Razer Firefly V2 RGB Pro Phantom Special Edition in transparant groen is een premium gaming muismat met dynamische RGB-verlichting. Met afmetingen van 360 x 278 mm biedt deze muismat een optimaal speeloppervlak voor precisie en controle. Het dunne kunststof design van slechts 4,6 mm dikte zorgt voor minimalisme zonder comfort in te boeten. De geïntegreerde LED-verlichting voegt een visueel element toe aan je gaming setup. Perfect voor gamers die stijl en functionaliteit combineren.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Kleur Product | Groen |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Materiaal | Kunststof |
| Breedte | 360 mm |
| Diepte | 278 mm |
| Dikte | 4.6 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
| EAN | 8886419319917 |
| Vendorcode | RZ02-04920300-R3M1 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Razer Firefly V2 RGB Pro Phantom Special Edition Transparant Groen Gaming Muismat
Kleur Product:
Groen
Bekijk vergelijking
Huidig
Razer Firefly V2 RGB Pro Wit Gaming Muismat
Kleur Product:
Wit
Bekijk vergelijking
€ 119,00
Razer Firefly V2 Pro Gaming Muismat Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 99,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur verlichting | RGB |
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Groen |
| Materiaal | Kunststof |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | USB |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 360 mm |
| Diepte | 278 mm |
| Dikte | 4.6 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal USB 2.0-poorten | 1 |
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8886419319917 |
| Vendorcode | RZ02-04920300-R3M1 |
| Artikelnr | 972615 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯