Je bent nog niet ingelogd
SPEEDLINK SL-620101-XXL-GY muismat Grijs
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De SPEEDLINK SL-620101-XXL-GY is een ruime grijze muismat uit de invoerapparatencategorie. Met afmetingen van 1000 x 500 millimeter biedt dit XXL-formaat voldoende werkoppervlak voor muis en toetsenbord. De 2 millimeter dikke constructie zorgt voor stabiliteit en comfort tijdens het gebruik. Dit muismat is geschikt voor gebruikers die behoefte hebben aan een groot werkgebied voor kantoor- en gamingtoepassingen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Speedlink |
| Kleur Product | Grijs |
| Breedte | 1000 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| EAN | 4027301501605 |
| Vendorcode | SL-620101-XXL-GY |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 1000 mm |
| Diepte | 500 mm |
| Dikte | 2 mm |
| Gewicht | 726 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grootte | XXL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oppervlaktekleur | Textiel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4027301501605 |
| Vendorcode | SL-620101-XXL-GY |
| Artikelnr | 974011 |
| Merk | Speedlink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
❮
❯
❮
❯