Je bent nog niet ingelogd
Fellowes Breyta 100142564 muismat Zand
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (donderdag)
De Fellowes Breyta 100142564 is een ergonomische muismat in zanderige bruine kleur, speciaal ontworpen voor comfortabel werken. Met zijn afmetingen van 280 x 210 mm en een dikte van 17,5 mm biedt het product een stabiele ondergrond voor uw muis. De geïntegreerde polssteun zorgt voor optimale ondersteuning van uw pols tijdens langdurig computergebruik, wat helpt bij het verminderen van belasting en vermoeidheid. Dit invoerapparaat combineert functionaliteit met een modern ontwerp.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Fellowes |
| Kleur Product | Bruin |
| Polssteun | ✓︎ |
| Breedte | 280 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Dikte | 17.5 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 43859812257 |
| Vendorcode | 100142564 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Fellowes Breyta 100142562 muismat Aquamarijn
Kleur Product:
Blauw
Bekijk vergelijking
€ 17,95
Fellowes Breyta 100142564 muismat Zand
Kleur Product:
Bruin
Bekijk vergelijking
Huidig
Fellowes Breyta 100142563 muismat Salie
Kleur Product:
Groen
Bekijk vergelijking
€ 17,95
Fellowes Breyta 100142560 muismat Zwart
Kleur Product:
Zwart
Bekijk vergelijking
€ 16,95
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✖︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Bruin |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 280 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Dikte | 17.5 mm |
| Gewicht | 302 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Grootte | XL |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 43859812257 |
| Vendorcode | 100142564 |
| Artikelnr | 974246 |
| Merk | Fellowes |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet