Je bent nog niet ingelogd
GENESIS NPG-2338 Ancient Stone of Game-muismat Meerkleurig
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De GENESIS NPG-2338 Ancient Stone of Game-muismat is een meerkleurig invoerapparaat uit de muismatten-collectie. Met afmetingen van 250 x 210 mm en een dikte van 2,5 mm biedt deze mat een compacte oplossing voor uw workspace. Het product combineert rubber, stof en weefsel voor een duurzame constructie. De muismat is voorzien van opdruk en onderscheidt zich door zijn karakteristieke Ancient Stone-design. Perfect geschikt voor gaming en dagelijks kantoorgebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Genesis |
| Opdruk | ✓︎ |
| Kleur Product | Meerkleurig |
| Materiaal | Rubber, Stof, Weefsel |
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Dikte | 2.5 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
| EAN | 5901969449563 |
| Vendorcode | NPG-2338 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Kleur Product | Meerkleurig |
| Materiaal | Rubber, Stof, Weefsel |
| Opdruk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 210 mm |
| Dikte | 2.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5901969449563 |
| Vendorcode | NPG-2338 |
| Artikelnr | 974250 |
| Merk | Genesis |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯