Je bent nog niet ingelogd
ASUS ROG Scabbard II XXL-KJP Game-muismat Meerkleurig
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De ASUS ROG Scabbard II XXL-KJP is een imposante game-muismat met een grootte van 900 x 400 mm. Deze meerkleurige mat biedt een ruim oppervlak voor je muis en toetsenbord, waardoor je comfortabel en nauwkeurig kunt gamen. Met zijn gedetailleerde opdruk geeft de Scabbard II XXL-KJP je gaming setup een unieke en stijlvolle uitstraling.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Asus |
| Opdruk | ✓︎ |
| Kleur Product | Meerkleurig |
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
| EAN | 4711636276757 |
| Vendorcode | 90MP04N0-BPUA00 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Kleur Product | Meerkleurig |
| Opdruk | ✓︎ |
| Veiligheidsfunties | Waterafstotend, Stofafstotend, Oliebestendig |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gestikte randen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 900 mm |
| Diepte | 400 mm |
| Gewicht | 720 gram |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711636276757 |
| Vendorcode | 90MP04N0-BPUA00 |
| Artikelnr | 976146 |
| Merk | ASUS |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Maart 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
❮
❯
❮
❯