Je bent nog niet ingelogd
Gembird MP-GAME-M Zwart muismat
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 4 dagen (dinsdag)
❮
❯
1x
De Gembird MP-GAME-M is een zwart muismat ontworpen voor gamers en kantoorwerk. Met afmetingen van 350 x 250 millimeter biedt het een ruim werkoppervlak voor muis- en toetsenbordgebruik. Het mat bestaat uit een combinatie van rubber, stof en weefsel, wat zorgt voor duurzaamheid en stabiliteit. Met een dikte van 3 millimeter ligt de mat stevig op het bureau. De niet-slip rubber onderkant voorkomt ongewenst verschuiven. Dit muismat is geschikt voor diverse gebruiksdoeleinden en biedt een betrouwbare basis voor nauwkeurig muiswerk.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gembird |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Rubber, Stof, Weefsel |
| Breedte | 350 mm |
| Diepte | 250 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2016 |
| EAN | 8716309086202 |
| Vendorcode | MP-GAME-M |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Rubber, Stof, Weefsel |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 350 mm |
| Diepte | 250 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309086202 |
| Vendorcode | MP-GAME-M |
| Artikelnr | 976948 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Vergelijkbare producten
❮
❯