Je bent nog niet ingelogd
Noctua NP-DM3 20th Anniversary Deskmat
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
6x
De Noctua NP-DM3 20th Anniversary Deskmat is een compacte muismat die perfect past bij de bekende bruine kleurstelling van Noctua. Met afmetingen van 90 x 40 mm en een dikte van 4 mm biedt deze mat een solide ondergrond voor het gebruik van uw muis. Het combineren van rubber en stofmaterialen zorgt voor een stabiele en comfortabele onderlaag. De mat is voorzien van een opdruk die het karakteristieke 20th Anniversary design van het merk uitdraagt. Ideaal voor Noctua-enthousiasten.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Noctua |
| Opdruk | ✓︎ |
| Kleur Product | Bruin |
| Materiaal | Rubber, Stof |
| Breedte | 90 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Dikte | 4 mm |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
| EAN | 9010018800340 |
| Vendorcode | NP-DM3 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Bruin |
| Materiaal | Rubber, Stof |
| Opdruk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Anti-slip | ✓︎ |
| Gestikte randen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 90 mm |
| Diepte | 40 mm |
| Dikte | 4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 9010018800340 |
| Vendorcode | NP-DM3 |
| Artikelnr | 991491 |
| Merk | Noctua |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Vaak samen gekocht met
❮
❯
❮
❯