Je bent nog niet ingelogd
LogiLink ID0128 Rood muismat 25x22
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
LogiLink ID0128 is een compacte muismat in fel rood met afmetingen van 250 bij 220 millimeter. De mat is 3 millimeter dik en gemaakt van duurzaam EVA en nylon, wat zorgt voor stabiliteit en slijtvastheid. Dit product biedt een betrouwbare ondergrond voor muisgebruik op kantoor of thuis. De rode kleur geeft het werkstation een opvallend accent. De mat is geschikt voor dagelijks gebruik en verschillende soorten muizen.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logilink |
| Kleur Product | Rood |
| Materiaal | EVA, Nylon |
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 220 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verkrijgbaar sinds | November 2016 |
| EAN | 4052792035780 |
| Vendorcode | ID0128 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Rood |
| Materiaal | EVA, Nylon |
| Opdruk | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 250 mm |
| Diepte | 220 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen gebruik | Universeel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4052792035780 |
| Vendorcode | ID0128 |
| Artikelnr | 993559 |
| Merk | Logilink |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Het werkt perfect met alle muistypen: bal, optisch en laser
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯