Je bent nog niet ingelogd
Gembird Gaming Muismat Large
Levertijd: uitverkocht
❮
❯
❮
❯
De Gembird Gaming Muismat Large biedt een ruim speeloppervlak van 400 x 450 mm, ideaal voor gamers die meer bewegingsruimte nodig hebben. Het muismat is vervaardigd uit hoogwaardige materialen: schuim, stof en weefsel, die samen voor comfort en duurzaamheid zorgen. Met een dikte van 3 mm ligt de mat stabiel op het bureau. De meerkleurige opdruk geeft het mat een aantrekkelijk design. Dit muismat is geschikt voor zowel gaming als dagelijks kantoorgebruik en biedt een betrouwbare ondergrond voor precisie en controle.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Gembird |
| Opdruk | ✓︎ |
| Kleur Product | Meerkleurig |
| Materiaal | Schuim, Stof, Weefsel |
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Verkrijgbaar sinds | December 2016 |
| EAN | 8716309091008 |
| Vendorcode | MP-GAMEPRO-L |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
5,
95
Uitverkocht
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Game-muismat | ✓︎ |
| Ingebouwde draadloze oplader | ✖︎ |
| Kleur Product | Meerkleurig |
| Materiaal | Schuim, Stof, Weefsel |
| Opdruk | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 400 mm |
| Diepte | 450 mm |
| Dikte | 3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polssteun | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8716309091008 |
| Vendorcode | MP-GAMEPRO-L |
| Artikelnr | 996661 |
| Merk | Gembird |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Productinformatie
Gaming muismat PRO, maat L
- Een professionele gamer kan niet zonder deze muismat!
- Ideaal voor gamingmuizen (laser en optisch);
- Royaal groot formaat 400mm * 450mm;
- Glijdt niet over tafel of bureau.
- Slijtvast textiel oppervlak voor optimale nauwkeurigheid en soepele bediening;
- Extra stevig door duurzame gestikte randafwerking;
- Geschikt voor elke optische- en laser gaming muis;
- Praktische anti-slip onderzijde.
- Een professionele gamer kan niet zonder deze muismat!
- Ideaal voor gamingmuizen (laser en optisch);
- Royaal groot formaat 400mm * 450mm;
- Glijdt niet over tafel of bureau.
- Slijtvast textiel oppervlak voor optimale nauwkeurigheid en soepele bediening;
- Extra stevig door duurzame gestikte randafwerking;
- Geschikt voor elke optische- en laser gaming muis;
- Praktische anti-slip onderzijde.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯