Je bent nog niet ingelogd
GENESIS NMG-1770 Krypton 220 USB Gaming Rechtshandig Zwart Muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 9 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De GENESIS NMG-1770 Krypton 220 is een gaming muis met kabelverbinding, speciaal ontworpen voor rechtshänders. Deze muis beschikt over 6 programmeerbare knoppen en haalt een maximale resolutie van 6400 dpi met een polling rate van 1000 Hz voor responsieve gameplay. Met een gewicht van slechts 76 gram biedt deze muis uitstekende hanteerbaarheid en controle. De muis is uitgerust met aantrekkelijke LED-verlichting die het gamingarsenaal aanvult. Ideaal voor spelers die een betrouwbare, ergonomische input device zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Genesis |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Kabel |
| Resolutie (max) | 6400 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Gewicht | 76 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2021 |
| EAN | 5901969431407 |
| Vendorcode | NMG-1770 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CE, RoHS |
| Certificering | EAC |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ergonomisch ontwerp | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 68 mm |
| Diepte | 123 mm |
| Gewicht | 76 gram |
| Hoogte | 40 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Aantal bewegingsresolutiemodi | 6 |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 6400 dpi |
| Programmeerbare muisknoppen | ✓︎ |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 22 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd geheugen | ✓︎ |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Max. Snelheid | 66 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android 4.2.2 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximaal 30 frames per seconde | 6666 fps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5901969431407 |
| Vendorcode | NMG-1770 |
| Artikelnr | 1016277 |
| Merk | Genesis |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2021 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
❮
❯




