Je bent nog niet ingelogd
Lenovo 700 Multi-Device draadloze Silent (Seashell) Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De Lenovo 700 Multi-Device draadloze Silent muis is een ergonomische invoerapparaat geschikt voor zowel thuiswerk als kantoor. Met een licht gewicht van 63,5 gram biedt deze muis comfort bij dagelijks gebruik. De muis ondersteunt zowel Bluetooth als RF 2.4GHz-verbinding, wat flexibele connectiviteit met meerdere apparaten mogelijk maakt. Met 8 beschikbare knoppen en een maximale resolutie van 4000 dpi levert de muis nauwkeurige aansturing. De draadloze werking via batterijen elimineert kabels en biedt mobiliteit.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Resolutie (max) | 4000 dpi |
| Knoppen (aantal) | 8 |
| Gewicht | 63.5 gram |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
| EAN | 0195892126492 |
| Vendorcode | GY51S61901 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijduur | 36 Maanden (indicatie) |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | CB TUV Mark CE cTUVus FCC IC IMDA WPC BIS SIRIM NBTC-SDOC SDPPI NTC AITI TRC NCC BSMI MSIP VCCI JRF KVALITET ICASA TRA NTRA MOC PTA ICT EQM BOCRA ARCT ETA NCA POTRAZ etc. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Plastic |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 1 x |
| Service levensduur van batterij | 36 maand(en) |
| Batterijformaat | AA |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 5 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 62 mm |
| Diepte | 114.7 mm |
| Gewicht | 63.5 gram |
| Hoogte | 36.8 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen meegeleverd | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Aantal bewegingsresolutiemodi | 3 |
| Knoppen (aantal) | 8 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 4000 dpi |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteuning voor meerdere apparaten | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Meegeleverde software | Lenovo Accessories and Display Manager |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 0195892126492 |
| Vendorcode | GY51S61901 |
| Artikelnr | 10170 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
❮
❯



