Je bent nog niet ingelogd
HP 240 Bluetooth- Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De HP 240 Bluetooth-Muis is een draadloze invoerapparaat speciaal ontworpen voor thuiswerk en kantooromgeving. Deze compacte muis weegt slechts 54 gram en biedt draadloze connectiviteit via Bluetooth-technologie voor ongestoord werken. Met een maximale resolutie van 1600 dpi en drie knoppen biedt het apparaat intuïtieve bediening. De batterijvoeding zorgt voor flexibiliteit zonder kabels. Deze muis is ideaal voor gebruikers die een betrouwbare en draagbare invoeroplossing zoeken voor dagelijks gebruik op kantoor of thuis.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth |
| Resolutie (max) | 1600 dpi |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Gewicht | 54 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2022 |
| EAN | 195908483175 |
| Vendorcode | 3V0G9AA#ABB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
HP 240 Pike Silver Bluetooth Muis
Kleur Product:
Zilver
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 19,95
HP 240 Empire Red Bluetooth Muis
Kleur Product:
Rood
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 24,95
HP 240 Bluetooth-, Lunar witte Muis
Kleur Product:
Wit
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 29,95
HP 240 Bluetooth- Muis
Kleur Product:
Zwart
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
Huidig
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijduur | 15 Maanden (indicatie) |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | CB, EAC, Federal Communications Commission (FCC), CE, BSMI |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Compatibiliteit | Compatible with PCs with available Bluetooth technology. |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 1 x |
| Batterijformaat | AA |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 107 mm |
| Diepte | 60.5 mm |
| Gewicht | 54 gram |
| Hoogte | 29.3 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Draadloze techniek | Bluetooth |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 1600 dpi |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gewicht pallet (imperiaal) | 397,6 kg (876.6 lbs) |
| UNSPSC-code | 43211708 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | Bluetooth |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen systeemspecificatie | Bluetooth |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 11; Windows 10; macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 195908483175 |
| Kleurnaam | Jet Black |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 195908483175 |
| Vendorcode | 3V0G9AA#ABB |
| Artikelnr | 1039521 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




