Je bent nog niet ingelogd
Endgame Gear OP1w 4k v2 draadloze Gaming 4.000Hz Dark Frost Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
2x
De Endgame Gear OP1w 4k v2 is een draadloze gaming muis ontwikkeld voor serieuze gamers. Voorzien van een geavanceerde PixArt PAW 3950 U 1F95A sensor met een maximale resolutie van 30.000 dpi, biedt deze muis nauwkeurige tracking en snelle respons. Met 7 programmeerbare knoppen en een gewicht van slechts 58,5 gram, is deze muis bedoeld om een comfortabele en efficiënte game-ervaring te bieden.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Endgame Gear |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Accu |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Sensor | PixArt PAW 3950 U 1F95A |
| Resolutie (max) | 30000 dpi |
| Knoppen (aantal) | 7 |
| Gewicht | 58.5 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
| EAN | 4251442513252 |
| Vendorcode | EGG-OP1W-4K-V2-DF |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 119,90
laatste 90 dagen: 119,90
99,
90
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Endgame Gear |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Accu |
| Batterijduur | 30 uur (indicatie) |
| Automatisch uitschakelen | ✓︎ |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Type Sensor | Optisch |
| Sensor | PixArt PAW 3950 U 1F95A |
| Resolutie (max) | 30000 dpi |
| DPI Schakelaar | ✖︎ |
| Max. Versnelling | 50 G |
| Max. Snelheid | 750 ips |
| Polling Rate | 4000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 7 |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Aanpasbaar Gewicht | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-C |
| Hoogte | 37.2 mm |
| Breedte | 60.5 mm |
| Diepte | 37.2 mm |
| Gewicht | 58.5 gram |
| Materiaal | Plastic |
| Kleur Product | Grijs |
| EAN | 4251442513252 |
| Vendorcode | EGG-OP1W-4K-V2-DF |
| Artikelnr | 10425 |
| Merk | Endgame Gear |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Augustus 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
❮
❯




