Je bent nog niet ingelogd
Razer Basilisk Mobile Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (zaterdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Razer Basilisk Mobile Muis is een draadloze gaming muis met geavanceerde prestaties. Met de Razer Focus X 18K sensor bereikt deze muis een maximale resolutie van 18000 dpi en een polling rate van 1000 Hz voor nauwkeurige tracking. De muis beschikt over 10 programmeerbare knoppen en weegt slechts 76 gram. Powered by batterij biedt deze muis draadloze connectiviteit via Bluetooth of 2.4GHz RF-technologie. Met RGB LED-verlichting is het een stijlvolle keuze voor gamers onderweg.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Accu |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Sensor | Razer Focus X 18K |
| Resolutie (max) | 18000 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 10 |
| Gewicht | 76 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijduur | 180 uur (indicatie) |
| Energievoorziening | Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | Razer Focus X 18K |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Plastic, PTFE |
| Oppervlakte kleur | Patroon |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpasbaar Gewicht | ✖︎ |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 90 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 75.9 mm |
| Diepte | 111.5 mm |
| Gewicht | 76 gram |
| Hoogte | 41.4 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde kabels | USB-A -> USB-C |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 10 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 10 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 18000 dpi |
| Programmeerbare muisknoppen | ✓︎ |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 35 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Max. Snelheid | 350 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8886419333975 |
| Vendorcode | RZ01-04310100-R3G1 |
| Artikelnr | 110874 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vaak samen gekocht met
❮
❯
❮
❯





