Je bent nog niet ingelogd
Acer AMR100 draadloze Bubble Peach Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
De Acer AMR100 is een compacte draadloze muis in het aantrekkelijke Bubble Peach design, ideaal voor zowel home- als kantoorgebruik. Deze ergonomische muis werkt draadloos via RF 2.4GHz-verbinding en wordt aangedreven door batterijen voor maximale mobiliteit. Met een maximale resolutie van 1600 dpi biedt zij nauwkeurige cursorbesturing. De muis beschikt over twee knoppen en weegt slechts 60 gram, waardoor zij gemakkelijk mee te nemen is. Een praktisch invoerapparaat voor dagelijks gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Acer |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Resolutie (max) | 1600 dpi |
| Knoppen (aantal) | 2 |
| Gewicht | 60 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
| EAN | 4711474195555 |
| Vendorcode | GP.MCE11.03J |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 14,95
laatste 90 dagen: 14,95
9,
49
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Aanrader
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijduur | 12 Maanden (indicatie) |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Perzik |
| Materiaal | ABS |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 1 x |
| Batterijformaat | AA |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 1 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 102 mm |
| Gewicht | 60 gram |
| Hoogte | 32 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 2 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Gebruik | Universeel |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 1600 dpi |
| Scroll type | Wiel |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4711474195555 |
| Vendorcode | GP.MCE11.03J |
| Artikelnr | 1155187 |
| Merk | Acer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Februari 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
❮
❯



