Je bent nog niet ingelogd
HATOR Pulsar 3 Wit Gaming Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De HATOR Pulsar 3 Wit Gaming Muis is een bedrade gamingratten die is ontworpen voor veeleisende spelers. Met de geavanceerde PixArt PMW 3311 sensor en een maximale resolutie van 12000 dpi biedt deze muis nauwkeurige besturing. De hoge polling rate van 1000 Hz zorgt voor responsieve gameplay. Het lichte design van 62 gram en vijf programmeerbare knoppen bieden comfortabel en flexibel gebruik. De LED-verlichting voegt een visuele touch toe aan je gaming setup.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Hator |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Kabel |
| Sensor | PixArt PMW 3311 |
| Resolutie (max) | 12000 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Gewicht | 62 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| EAN | 8721249196621 |
| Vendorcode | HTM611 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | PixArt PMW 3311 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificaten van naleving | UKCA, RoHS, CE |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Plastic, PTFE |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpasbaar Gewicht | ✖︎ |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 100 |
| Kabelfuncties | Gevlochten |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 68 mm |
| Diepte | 123 mm |
| Gewicht | 62 gram |
| Hoogte | 38 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Aantal bewegingsresolutiemodi | 6 |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 12000 dpi |
| Programmeerbare muisknoppen | ✓︎ |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 35 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Voet materiaal | Polytetrafluoroethyleen (PTFE) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Max. Snelheid | 400 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Verstelbare pollingsnelheid | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8721249196621 |
| Vendorcode | HTM611 |
| Artikelnr | 177384 |
| Merk | Hator |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
❮
❯



