Je bent nog niet ingelogd
Logitech B170 Zwart Draadloze Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
De Logitech B170 Zwart is een draadloze muis speciaal ontworpen voor thuiswerk en kantoor. Met RF 2.4GHz-verbinding werkt deze muis betrouwbaar tot op afstand. De muis beschikt over drie knoppen en biedt een maximale resolutie van 1000 dpi voor nauwkeurige cursorbesturing. Het compacte ontwerp weegt slechts 71 gram, wat zorgt voor comfortabel gebruik. Batterijvoeding maakt deze muis flexibel inzetbaar zonder batterijkabels. Ideaal voor dagelijks kantoorwerk en thuisgebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Gewicht | 71 gram |
| Verkrijgbaar sinds | December 2016 |
| EAN | 5099206065062 |
| Vendorcode | 910-004798 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Grijs, Zwart |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 1 x |
| Service levensduur van batterij | 12 maand(en) |
| Batterijformaat | AA |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 61.5 mm |
| Diepte | 97.7 mm |
| Diepte van de receiver | 6,6 mm |
| Gewicht | 71 gram |
| Hoogte | 35.2 mm |
| Receiver breedte | 1,44 cm |
| Receiver gewicht | 2 g |
| Receiver hoogte | 1,87 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen meegeleverd | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| DPI Schakelaar | ✖︎ |
| Wireless ontvanger interface | RF Draadloos |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Scroll type | bal |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja, MacOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206065062 |
| Vendorcode | 910-004798 |
| Artikelnr | 181936 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Draadloos bereik van 10 meter.
Met 2 jaar fabrieksgarantie en volledige productondersteuning.
Met 2 jaar fabrieksgarantie en volledige productondersteuning.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




