Je bent nog niet ingelogd
HP 200 Draadloze Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
De HP 200 Draadloze Muis is een praktische invoerapparaat geschikt voor zowel thuiswerk als kantooromgeving. Deze muis werkt draadloos via RF 2.4GHz-technologie en wordt gevoed door batterijen voor maximale mobiliteit. Met drie knoppen en een maximale resolutie van 1000 dpi biedt het aangenaam werken. Het lichte ontwerp van 78 gram zorgt voor comfort bij langdurig gebruik. Ideaal voor gebruikers die waarde hechten aan flexibiliteit en gemak.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Gewicht | 78 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2018 |
| EAN | 191628416479 |
| Vendorcode | 2HU84AA#ABB |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijduur | 12 Maanden (indicatie) |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Compatibiliteit | Beschikbare USB-poort. |
| Kleur Product | Zilver |
| Materiaal | ABS |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 2 x |
| Batterijformaat | AAA |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 95 mm |
| Diepte | 58.5 mm |
| Gewicht | 78 gram |
| Hoogte | 34 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen meegeleverd | ✓︎ |
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Snelstartgids | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| UNSPSC-code | 43211708 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | Windows 7 and above,[2] Mac OS 10.x and above, and Chrome OS. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen systeemspecificatie | Windows 7 and above,[2] Mac OS 10.x and above, and Chrome OS. |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 7; Windows 11; Windows 10; Windows 8; macOS; Chrome OSTM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 191628416479 |
| Kleurnaam | Pike silver |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 191628416479 |
| Vendorcode | 2HU84AA#ABB |
| Artikelnr | 1735949 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Januari 2018 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



