Je bent nog niet ingelogd
HP 200 RF Draadloze Muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 3 werkdagen (woensdag)
❮
❯
De HP 200 RF Draadloze Muis is een praktische invoerapparaat voor thuiswerk en kantoor. Deze draadloze muis maakt gebruik van RF 2.4GHz-technologie voor betrouwbare verbinding zonder kabels. Met een maximale resolutie van 1000 dpi biedt het nauwkeurige muisbesturing. Het apparaat beschikt over twee knoppen en weegt slechts 78 gram, wat zorgt voor gemakkelijke hanteerbaarheid. De muis wordt aangedreven door batterijen, waardoor deze flexibel in gebruik is. Dit model combineert eenvoud met functionaliteit voor dagelijks gebruik op kantoor en thuis.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | HP |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Knoppen (aantal) | 2 |
| Gewicht | 78 gram |
| Verkrijgbaar sinds | December 2016 |
| EAN | 889899982693 |
| Vendorcode | X6W31AA |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijduur | 12 Maanden (indicatie) |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| HP-segment | Thuis |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Compatibiliteit | Beschikbare USB-poort. |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 2 x |
| Batterijformaat | AAA |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 95 mm |
| Diepte | 58.5 mm |
| Gewicht | 78 gram |
| Hoogte | 34 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Garantiekaart | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 2 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| UNSPSC-code | 43211612 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | Windows 7 and above,[2] Mac OS 10.x and above, and Chrome OS. |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanbevolen systeemspecificatie | Windows 7 and above,[2] Mac OS 10.x and above, and Chrome OS. |
| Compatibele besturingssystemen | Windows 7; Windows 11; Windows 10; Windows 8; macOS; Chrome OSTM |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 889899982693 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 889899982693 |
| Vendorcode | X6W31AA |
| Artikelnr | 996994 |
| Merk | HP |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | December 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Deze voordelige draadloze muis heeft meer te bieden dan alleen zijn lage prijs. Hij helpt je om creatief te zijn zonder beperkende kabels. Onze draadloze muis met zijn ergonomische vormgeving ligt prettig in de hand, zowel links als rechts, om productiever te werken. Een draadloze muis was nog nooit zo voordelig.
Draadloos gebruiksgemak
De betrouwbare 2,4-GHz draadloze verbinding maakt kabels overbodig.
Gebouwd op duurzaamheid
Strenge HP standaarden en richtlijnen zorgen langdurig voor kwaliteit.
Comfortabel van vorm
Dankzij de ronde vorm kun je met je linker- en rechterhand de hele dag comfortabel werken.
Slim onderweg
Twee AAA-batterijen zijn inbegrepen en software installeren is niet nodig, dus je kunt direct aan de slag.
Betrouwbaarheid waarop je kunt rekenen
Dankzij de rode ledtechnologie en een 1000-dpi optische sensor werkt hij snel en nauwkeurig op allerlei oppervlakken.
Draadloos gebruiksgemak
De betrouwbare 2,4-GHz draadloze verbinding maakt kabels overbodig.
Gebouwd op duurzaamheid
Strenge HP standaarden en richtlijnen zorgen langdurig voor kwaliteit.
Comfortabel van vorm
Dankzij de ronde vorm kun je met je linker- en rechterhand de hele dag comfortabel werken.
Slim onderweg
Twee AAA-batterijen zijn inbegrepen en software installeren is niet nodig, dus je kunt direct aan de slag.
Betrouwbaarheid waarop je kunt rekenen
Dankzij de rode ledtechnologie en een 1000-dpi optische sensor werkt hij snel en nauwkeurig op allerlei oppervlakken.
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯



