Je bent nog niet ingelogd
Logitech M170 Grijs Draadloze Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
2x
De Logitech M170 Grijs is een draadloze muis die ideaal geschikt is voor thuiswerk en kantoor. Met RF 2.4GHz-verbinding biedt deze muis een betrouwbare draadloze connectie zonder kabels. De muis beschikt over twee knoppen en een maximale resolutie van 1000 dpi voor nauwkeurige bewegingen. Met een licht gewicht van slechts 71 gram ligt de muis comfortabel in uw hand. De batterijvoeding maakt het gebruik ervan flexibel en onderhoudsarm, zonder dat u zich zorgen hoeft te maken over oplaadkabels.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Knoppen (aantal) | 2 |
| Gewicht | 71 gram |
| Verkrijgbaar sinds | November 2016 |
| EAN | 5099206062887 |
| Vendorcode | 910-004642 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Batterijduur | 12 Maanden (indicatie) |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Grijs |
| Materiaal | ABS |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 1 x |
| Service levensduur van batterij | 12 maand(en) |
| Batterijformaat | AA |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 61.5 mm |
| Diepte | 97.7 mm |
| Diepte van de receiver | 6,6 mm |
| Gewicht | 71 gram |
| Hoogte | 35.2 mm |
| Receiver breedte | 1,44 cm |
| Receiver gewicht | 2 g |
| Receiver hoogte | 1,87 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen meegeleverd | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 2 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Scroll | ✓︎ |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Pakketgewicht | 100 kg |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Mac OS X 10.5 Leopard |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206062887 |
| Vendorcode | 910-004642 |
| Artikelnr | 993809 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | November 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Logitech M170 draadloze muisfuncties :
- - Werk of speel zonder vertragingen dankzij de betrouwbare draadloze 2,4 GHz-technologie
-Enorm bereik tot 10 meter
-Met aan / uit-schakelaar om de levensduur van de batterij te verlengen
- Dankzij Plug & Play is geen vervelende installatie nodig
-Comfortabel en ontworpen voor rechts- en linkshandigen
- Vereist 1x AA-batterij (niet inbegrepen)
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯




