Je bent nog niet ingelogd
Logitech M171 Rood Draadloze Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
6x
De Logitech M171 Rood Draadloze Muis is een praktische invoerapparaat geschikt voor zowel home als office omgevingen. Deze compacte muis werkt draadloos via RF 2.4GHz-technologie en wordt gevoed door batterijen voor maximale flexibiliteit. Met twee knoppen en een maximale resolutie van 1000 dpi biedt het een betrouwbare bediening. Dankzij het lichte gewicht van slechts 71 gram ligt de muis comfortabel in uw hand en is deze gemakkelijk mee te nemen naar verschillende werkplekken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Knoppen (aantal) | 2 |
| Gewicht | 71 gram |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
| EAN | 5099206062870 |
| Vendorcode | 910-004641 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Logitech M171 Zwart Draadloze Muis
Kleur Product:
Grijs, Zwart
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 11,90
Logitech M171 Rood Draadloze Muis
Kleur Product:
Rood, Zwart
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
Huidig
Logitech M171 Wit Draadloze Muis
Kleur Product:
Wit
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 12,95
Logitech M171 Blauw Draadloze Muis
Kleur Product:
Blauw, Zwart
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 12,95
Logitech M171 Blauw Draadloze Muis
Kleur Product:
Blauw, Grijs
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 14,95
Logitech M171 Roze Draadloze Muis
Kleur Product:
Roze
Draadloos:
Ja
Bekijk vergelijking
€ 16,95
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Batterijduur | 12 Maanden (indicatie) |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Rood, Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 1 x |
| Service levensduur van batterij | 12 maand(en) |
| Batterijformaat | AA |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 61.5 mm |
| Diepte | 97.7 mm |
| Diepte van de receiver | 6,6 mm |
| Gewicht | 71 gram |
| Hoogte | 35.2 mm |
| Receiver breedte | 1,44 cm |
| Receiver gewicht | 2 g |
| Receiver hoogte | 1,87 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen meegeleverd | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Verpakkingsinhoud | Draadloze muis USB-ontvanger 1 AA-batterij (al geplaatst) Handleiding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 2 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Scroll | ✓︎ |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | Windows10 of later, Windows 8, Windows 7 Mac OS X 10.8 of later Chrome OS USB-poort |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | Ja, MacOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206062870 |
| Vendorcode | 910-004641 |
| Artikelnr | 988376 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2016 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Logitech Wireless Mouse M171 Kenmerken:
- - Tot 10 meter bereik
-Compatibel met pc en Mac
-2,4 GHz draadloze technologie
Bediening via 1 Mignon AA-batterij
Toon meer
Vergelijkbare producten
❮
❯



