Je bent nog niet ingelogd
Logitech M185 Rood Draadloze Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 werkdag (maandag)
❮
❯
3x
De Logitech M185 Rood is een draadloze muis die ideaal geschikt is voor gebruik thuis en op kantoor. Deze muis werkt via RF 2.4GHz-verbinding en wordt aangestuurd door batterijen voor maximale flexibiliteit. Met drie knoppen en een maximale resolutie van 1000 dpi biedt deze muis nauwkeurige controle voor dagelijks computergebruik. Het lichte ontwerp van 75,2 gram zorgt voor comfortabel gebruik tijdens langere werkdagen. De rode kleur geeft de muis een modern uiterlijk dat goed past in elke werkruimte.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Gewicht | 75.2 gram |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
| EAN | 5099206028845 |
| Vendorcode | 910-002237 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Kies je variant
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Batterijduur | 12 Maanden (indicatie) |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Rood |
| Materiaal | ABS |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 1 x |
| Service levensduur van batterij | 12 maand(en) |
| Batterijformaat | AA |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpasbaar Gewicht | ✖︎ |
| Aansluitbereik | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 60 mm |
| Diepte | 99 mm |
| Diepte van de receiver | 6,1 mm |
| Gewicht | 75.2 gram |
| Hoogte | 39 mm |
| Receiver breedte | 1,44 cm |
| Receiver gewicht | 1,8 g |
| Receiver hoogte | 1,87 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen meegeleverd | ✓︎ |
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Verpakkingsinhoud | Muis Nano-ontvanger 1 AA-batterij (al geplaatst) Handleiding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 50992060288410 |
| Producten per intermodale container (20 ft) | 20000 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft - High Cube) | 46350 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft) | 41200 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | USB-ontvanger Vereist: beschikbare USB-poort Windows 7, 8, 10 of hoger macOS 10.5 of hoger Chrome OS Linux Kernel 2.6+ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206028845 |
| Vendorcode | 910-002237 |
| Artikelnr | 102120 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | September 2014 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
• Optische muis
• 2.4Ghz draadloos
• Hoge precisie
• Mini USB ontvanger die in de USB poort kan blijven zitten tijdens vervoer van de computer of notebook
• Batterijduur tot 1 jaar
• Comfortabele, geronde vorm
Een eenvoudige, betrouwbare muis met plug-and-play draadloos, een batterijlevensduur van 1 jaar en een beperkte hardwaregarantie van 3 jaar.
• 2.4Ghz draadloos
• Hoge precisie
• Mini USB ontvanger die in de USB poort kan blijven zitten tijdens vervoer van de computer of notebook
• Batterijduur tot 1 jaar
• Comfortabele, geronde vorm
Een eenvoudige, betrouwbare muis met plug-and-play draadloos, een batterijlevensduur van 1 jaar en een beperkte hardwaregarantie van 3 jaar.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯



