Je bent nog niet ingelogd
Logitech M280 Zwart Draadloze Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
3x
De Logitech M280 is een draadloze muis in zwart, speciaal ontworpen voor thuiswerk en kantoor. Deze muis werkt op batterijen en communiceert draadloos via RF 2.4GHz-technologie voor een betrouwbare verbinding. Met 3 knoppen en een maximale resolutie van 1000 dpi biedt het comfortabel werken bij dagelijkse taken. Het lichte gewicht van 91 gram zorgt voor gemakkelijk transport en langdurig comfort. Perfect voor gebruikers die een eenvoudige, praktische invoeroplossing zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Logitech |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Gewicht | 91 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2014 |
| EAN | 5099206052543 |
| Vendorcode | 910-004287 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Vaak samen gekocht
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijtechnologie | Alkaline |
| Capaciteit van de accu/batterij | 2000 mAh |
| Batterijduur | 18 Maanden (indicatie) |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 1 x |
| Service levensduur van batterij | 18 maand(en) |
| Batterijformaat | AA |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aansluitbereik | 10 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 67.9 mm |
| Diepte | 105.4 mm |
| Diepte van de receiver | 6,1 mm |
| Gewicht | 91 gram |
| Hoogte | 38.4 mm |
| Receiver breedte | 1,44 cm |
| Receiver gewicht | 1,8 g |
| Receiver hoogte | 1,87 cm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen meegeleverd | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Verpakkingsinhoud | Wireless Mouse M280 Nano-ontvanger 1 AA-batterij (al geplaatst) Handleiding |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| DPI Schakelaar | ✖︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 1000 dpi |
| Scroll | ✓︎ |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| GTIN (EAN/UPC)-nummer (buitenste) hoofdverpakking | 50992060525416 |
| Producten per intermodale container (20 ft) | 18560 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft - High Cube) | 43110 stuk(s) |
| Producten per intermodale container (40 ft) | 38320 stuk(s) |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Minimale systeemeisen | USB-ontvanger Vereist: vrije USB-poort Windows 10, 11 of later macOS 11 of later ChromeOS Linux |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Pakketgewicht | 140 kg |
| Plug and play | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Rubberen handgrepen | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB Power Delivery (herziening 2.0) | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | macOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 5099206052543 |
| Vendorcode | 910-004287 |
| Artikelnr | 954184 |
| Merk | Logitech |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2014 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Ontworpen voor uw hand
Geniet van extra comfort voor uw rechterhand met de geronde grips van zacht rubber.
Batterijlevensduur van 18 maanden
De batterij gaat langer mee dankzij het energiezuinige ontwerp.* M280 gaat bovendien automatisch
Vloeiende en precieze tracking
Verkrijg buitengewone precisie en reactievermogen met de Logitech Advanced Optical Tracking.
Plug-and-forget nano-ontvanger
Één keer aansluiten en vergeten. De nano-ontvanger geeft u een handige en betrouwbare draadloze verbinding.
Geniet van extra comfort voor uw rechterhand met de geronde grips van zacht rubber.
Batterijlevensduur van 18 maanden
De batterij gaat langer mee dankzij het energiezuinige ontwerp.* M280 gaat bovendien automatisch
Vloeiende en precieze tracking
Verkrijg buitengewone precisie en reactievermogen met de Logitech Advanced Optical Tracking.
Plug-and-forget nano-ontvanger
Één keer aansluiten en vergeten. De nano-ontvanger geeft u een handige en betrouwbare draadloze verbinding.
Toon meer
Vaak samen gekocht met
Vergelijkbare producten
❮
❯
❮
❯




