Je bent nog niet ingelogd
HATOR Pulsar 3 Ultra Zwart Draadloze Gaming Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De HATOR Pulsar 3 Ultra is een draadloze gaming muis met geavanceerde specificaties voor competitief spelen. Deze muis beschikt over een PixArt PAW 3950 sensor met maximaal 30000 dpi resolutie en 8000 Hz polling rate voor snelle en nauwkeurige aiming. De muis ondersteunt zowel Bluetooth als RF 2.4GHz draadloze connectie voor flexibiliteit. Met vijf programmeerbare knoppen, LED-verlichting en een licht gewicht van 61 gram biedt het comfort en controle bij lange gamingsessies. De accu zorgt voor draadloze vrijheid zonder kabelbeperking.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Hator |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Accu |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Sensor | PixArt PAW 3950 |
| Resolutie (max) | 30000 dpi |
| Polling Rate | 8000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Gewicht | 61 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit van de accu/batterij | 600 mAh |
| Batterijduur | 120 uur (indicatie) |
| Energievoorziening | Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | PixArt PAW 3950 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Plastic, PTFE |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij oplaadtijd | 2 uur |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpasbaar Gewicht | ✖︎ |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 68 mm |
| Diepte | 123 mm |
| Gewicht | 61 gram |
| Hoogte | 38 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-A -> USB-C |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 30000 dpi |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 50 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 8000 Hz |
| Max. Snelheid | 650 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8721249196669 |
| Vendorcode | HTM680 |
| Artikelnr | 184568 |
| Merk | Hator |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
❮
❯





