Je bent nog niet ingelogd
Lenovo Essential Draadloze Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 werkdagen (dinsdag)
❮
❯
De Lenovo Essential Draadloze Muis is een praktische invoeroplossing voor thuiswerk en kantoor. Deze ergonomische muis werkt draadloos via RF 2.4GHz technologie en wordt gevoed door batterijen voor maximale mobiliteit. Met drie knoppen, een maximale resolutie van 1200 dpi en een compact gewicht van slechts 60 gram biedt deze muis comfort en efficiency. Ideaal voor dagelijks gebruik op kantoor of thuis, combineert zij functionaliteit met gebruiksgemak.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Lenovo |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Resolutie (max) | 1200 dpi |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Gewicht | 60 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2017 |
| EAN | 190940968260 |
| Vendorcode | 4X30M56887 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Combineer
Vergelijkbare producten
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijduur | 12 Maanden (indicatie) |
| Energievoorziening | Batterijen |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Certificering | ANATEL, BIS, BSMI, CB, CE, CE, CITC, CNC, CONATEL, cTUVus, EAC, ETA, FCC, IC, ICASA, IFETEL, IMDA, KCC, MIC, MOC, NCC, NTC, NTRA, RCM, SDPPI, SIRIM, SRRC, SUBTEL, TRA, TUV Mark |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✖︎ |
| Kleur Product | Rood, Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Ontvanger type | Nano-ontvanger |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterij aantal | 1 x |
| Service levensduur van batterij | 12 maand(en) |
| Batterijformaat | AA |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ergonomisch ontwerp | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 61 mm |
| Diepte | 106 mm |
| Gewicht | 60 gram |
| Hoogte | 33 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijen meegeleverd | ✓︎ |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 3 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 1200 dpi |
| Scroll richtingen | Verticaal/Horizontaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 10 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 190940968260 |
| Vendorcode | 4X30M56887 |
| Artikelnr | 204869 |
| Merk | Lenovo |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Juli 2017 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Extra informatie

Download specificatie sheet
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Vergelijkbare producten
❮
❯



