Je bent nog niet ingelogd
Razer Pro Click V2 Vertical Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 2 dagen (dinsdag)
❮
❯
❮
❯
5x
De Razer Pro Click V2 Vertical Muis is een ergonomische invoerapparaat speciaal ontworpen voor home- en officegebruik. Deze draadloze muis maakt gebruik van Bluetooth en RF 2.4GHz connectiviteit en wordt aangedreven door een accu voor maximale mobiliteit. Uitgerust met de geavanceerde Razer Focus Pro 30K sensor biedt het precisie tot 30000 dpi en een polling rate van 1000 Hz. Met acht programmeerbare knoppen, een gewicht van 150 gram en ingebouwde LED-verlichting levert de Razer Pro Click V2 Vertical Muis professioneel presterende functionaliteit voor dagelijks gebruik.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Razer |
| Gebruik | Home en Office |
| Energievoorziening | Accu |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Sensor | Razer Focus Pro 30K |
| Resolutie (max) | 30000 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 8 |
| Gewicht | 150 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Meest getoonde prijs
laatste 90 dagen: 124,00
laatste 90 dagen: 124,00
119,-
In winkelmand
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Productvideo
Vaak samen gekocht
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijduur | 6 Maanden (indicatie) |
| Energievoorziening | Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | Razer Focus Pro 30K |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Zwart |
| Materiaal | Plastic, PTFE, Rubber |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Service levensduur van batterij | 6 maand(en) |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpasbaar Gewicht | ✖︎ |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 60 |
| Ergonomisch ontwerp | ✓︎ |
| Verticaal ontwerp | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 88 mm |
| Diepte | 110 mm |
| Gewicht | 150 gram |
| Hoogte | 79 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruiksaanwijzing | ✓︎ |
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-A -> USB-C |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Home en Office |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Knoppen (aantal) | 8 |
| Aantal programmeerbare knoppen | 6 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 30000 dpi |
| Programmeerbare muisknoppen | ✓︎ |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 40 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,2 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ingebouwd geheugen | ✓︎ |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Max. Snelheid | 550 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteuning voor meerdere apparaten | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8886419334682 |
| Vendorcode | RZ01-05250100-R3G1 |
| Artikelnr | 207401 |
| Merk | Razer |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Dit is de Razer Basilisk V3 Gaming Muis met 26.000 DPI. Creëer, bestuur en beheers jouw speelstijl met de nieuwe Razer Basilisk V3: de ultieme ergonomische gamingmuis voor unieke prestaties. Met 10+1 programmeerbare knoppen, een kantelbaar scrollwiel met twee opties en een flinke dosis Razer Chroma™ RGB is het tijd om elke game naar jouw hand te zetten.
Toon meer
Productvideo
❮
❯
❮
❯


