Je bent nog niet ingelogd
HATOR Quasar 3 Ultra Wit Draadloze Gaming Muis
Uit eigen voorraad leverbaar.
Levertijd: 1 dag (woensdag)
❮
❯
❮
❯
De HATOR Quasar 3 Ultra is een draadloze gaming muis in wit die via Bluetooth en RF 2.4Ghz verbinding maakt. Met de geavanceerde PixArt PAW 3950 sensor bereikt deze muis een maximale resolutie van 30000 dpi en een polling rate van 8000 Hz voor responsieve gameplay. Het lichte ontwerp weegt slechts 65 gram en beschikt over 5 programmeerbare knoppen. De muis wordt aangedreven door een oplaadbare accu en voorzien van RGB-ledverlichting. Ideaal voor competitieve gamers die precisie en snelheid zoeken.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Hator |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Accu |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Sensor | PixArt PAW 3950 |
| Resolutie (max) | 30000 dpi |
| Polling Rate | 8000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Gewicht | 65 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
Beschikbaar in onze
Megekko Shop Breda
Megekko Shop Breda
✓
Nu bestellen morgen in huis!
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Specificaties
Varianten
Combineer
Extra informatie
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Capaciteit van de accu/batterij | 600 mAh |
| Batterijduur | 52 uur (indicatie) |
| Energievoorziening | Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Sensor | PixArt PAW 3950 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Wit |
| Materiaal | Plastic, PTFE |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Beide |
| Wireless ontvanger interface | USB Type-A |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Accu/Batterij oplaadtijd | 3 uur |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aanpasbaar Gewicht | ✖︎ |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 100 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 64 mm |
| Diepte | 125 mm |
| Gewicht | 65 gram |
| Hoogte | 40 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-A -> USB-C |
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Gebruikershandleiding | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | Bluetooth, RF 2.4Ghz |
| Aantal bewegingsresolutiemodi | 6 |
| Knoppen (aantal) | 5 |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 30000 dpi |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 50 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 8000 Hz |
| Max. Snelheid | 650 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunde mobiele besturingssystemen | Android, iOS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 8721249230134 |
| Vendorcode | HTM771 |
| Artikelnr | 292359 |
| Merk | Hator |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | April 2025 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
❮
❯
❮
❯





