Je bent nog niet ingelogd
Pulsar ZywOo The Chosen Gen.2 Roze Medium Gaming Muis
❮
❯
ZywOo The Chosen Mouse Gen.2 markeert de volgende stap in de samenwerking, geïnspireerd door de precisie en kalmte die ZywOo in zijn spel laat zien. De muis is nu uitgerust met optische switches voor snellere en consistenter klikken en de Link 8K Receiver voor directe prestatie-aanpassingen op het apparaat. Afgewerkt in ZywOo’s kenmerkende felroze kleur, is elk detail gericht op een competitieve, betrouwbare ervaring voor spelers die maximale controle willen op het hoogste niveau.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Pulsar |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Accu |
| Draadloos | ✓︎ |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Resolutie (max) | 32000 dpi |
| Gewicht | 62 gram |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
| Vendorcode | PZWG223 |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Varianten
Combineer
Productvideo
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Accu |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Responstijd | 0,125 ms |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Afgedankte Elektrische en Elektronische Apparatuur (AEEA) naleving | ✓︎ |
| Certificaten van naleving | CE, Federal Communications Commission (FCC), KCC, UKCA, REACH, RoHS |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Kleur Product | Roze |
| Materiaal | ABS |
| Muisgrootte | M |
| Oppervlakte kleur | Monochromatisch |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Batterijformaat | Ingebouwde accu |
| Draadloos | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal USB-kabels | 1 |
| Duurzaamheid van knoppen (miljoen klikken) | 100 |
| Ergonomisch ontwerp | ✓︎ |
| Maximale Lift Off Distance (LOD) | 2 mm |
| Minimale Lift Off Distance (LOD) | 0,7 mm |
| Verstelbare Lift Off Distance (LOD) | ✓︎ |
| Verticaal ontwerp | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 67.5 mm |
| Diepte | 119.4 mm |
| Gewicht | 62 gram |
| Hoogte | 43.5 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Inclusief AC-adapter | ✖︎ |
| Meegeleverde kabels | USB-A -> USB-C |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| Wireless ontvanger interface | RF Draadloos |
| Draadloze techniek | RF 2.4Ghz |
| Aantal scroll wheels | 1 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 32000 dpi |
| Scroll richtingen | Verticaal |
| Scroll type | Wiel |
| Soort knoppen | Drukknoppen |
| Max. Versnelling | 50 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 8000, 125, 250, 500, 1000, 2000, 4000 Hz |
| Max. Snelheid | 750 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Aantal profielen | 4 |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| USB-poort | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Ondersteunt Linux | ✓︎ |
| Ondersteunt Mac-besturingssysteem | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Bevat geen | Lood, Kwik, Cadmium |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Meegeleverde ontvanger | ✓︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Maximaal 30 frames per seconde | 20000 fps |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Vendorcode | PZWG223 |
| Artikelnr | 794038 |
| Merk | Pulsar |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Mei 2026 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
De Pulsar ZywOo The Chosen Mouse Gen.2 vertegenwoordigt de volgende stap in de samenwerking tussen Pulsar en Counter-Strike superster ZywOo. Elk detail van deze tweede generatie is verfijnd om spelers maximale controle, comfort en betrouwbaarheid te bieden tijdens competitieve gameplay op het hoogste niveau.
De ergonomische vorm is samen met ZywOo ontwikkeld en geoptimaliseerd voor palm grip-gebruikers, waardoor langdurig comfort en stabiele ondersteuning gegarandeerd blijven tijdens intensieve matches. Dankzij de nieuwe optische switches profiteert de muis van uiterst consistente en responsieve clicks zonder risico op double-click problemen. In combinatie met de stofbestendige Pulsar Blue Encoder levert dit een stille, tactiele en duurzame klikervaring tot wel 100 miljoen clicks.
Onder de motorkap beschikt de muis over de krachtige XS-1 flagship optische sensor met ondersteuning tot 32.000 DPI voor uiterst nauwkeurige tracking en maximale precisie. De meegeleverde LINK 8K Tournament USB Receiver maakt directe aanpassingen aan instellingen mogelijk via de geïntegreerde bedieningsknoppen, ideaal voor snelle optimalisaties tijdens competitieve sessies.
Voor spelers die hun setup volledig willen afstemmen op persoonlijke voorkeuren is de muis uitgerust met een 5,8 gram precisiegewichtmodule. Hiermee kan zowel het totale gewicht als het zwaartepunt nauwkeurig worden aangepast voor een optimaal gebalanceerde speelervaring.
De afwerking in ZywOo’s iconische hot pink design en ondersteuning voor de exclusieve Bibimbap websoftware maken de Pulsar ZywOo The Chosen Mouse Gen.2 compleet als high-end esports gamingmuis voor spelers die absolute prestaties eisen.
De ergonomische vorm is samen met ZywOo ontwikkeld en geoptimaliseerd voor palm grip-gebruikers, waardoor langdurig comfort en stabiele ondersteuning gegarandeerd blijven tijdens intensieve matches. Dankzij de nieuwe optische switches profiteert de muis van uiterst consistente en responsieve clicks zonder risico op double-click problemen. In combinatie met de stofbestendige Pulsar Blue Encoder levert dit een stille, tactiele en duurzame klikervaring tot wel 100 miljoen clicks.
Onder de motorkap beschikt de muis over de krachtige XS-1 flagship optische sensor met ondersteuning tot 32.000 DPI voor uiterst nauwkeurige tracking en maximale precisie. De meegeleverde LINK 8K Tournament USB Receiver maakt directe aanpassingen aan instellingen mogelijk via de geïntegreerde bedieningsknoppen, ideaal voor snelle optimalisaties tijdens competitieve sessies.
Voor spelers die hun setup volledig willen afstemmen op persoonlijke voorkeuren is de muis uitgerust met een 5,8 gram precisiegewichtmodule. Hiermee kan zowel het totale gewicht als het zwaartepunt nauwkeurig worden aangepast voor een optimaal gebalanceerde speelervaring.
De afwerking in ZywOo’s iconische hot pink design en ondersteuning voor de exclusieve Bibimbap websoftware maken de Pulsar ZywOo The Chosen Mouse Gen.2 compleet als high-end esports gamingmuis voor spelers die absolute prestaties eisen.
Toon meer
Productvideo
❮
❯








