Je bent nog niet ingelogd
Endgame Gear XM1 RGB Gaming Dark Frost Muis
Uit voorraad leverbaar.
Levertijd: 7 werkdagen (vrijdag)
❮
❯
❮
❯
1x
De Endgame Gear XM1 RGB Gaming Dark Frost Muis is een kabelgebonden gaming muis die voorzien is van geavanceerde specs voor competitieve spelers. Met een maximale resolutie van 16000 dpi en een polling rate van 1000 Hz biedt deze muis snelle en nauwkeurige bewegingsregistratie. Het lichte gewicht van slechts 82 gram zorgt voor uitstekende hanteerbaarheid, terwijl de zes programmeerbare knoppen flexibiliteit bieden voor verschillende games. De RGB-verlichting voegt een visueel element toe aan uw gaming setup. Ideaal voor gamers die performance en controle prioriteit geven.
Belangrijkste specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Merk | Endgame Gear |
| Gebruik | Gaming |
| Energievoorziening | Kabel |
| Resolutie (max) | 16000 dpi |
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Gewicht | 82 gram |
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
| EAN | 4251442504120 |
| Vendorcode | EGG-XM1RGB-DF |
| Garantie | 24 maanden |
Toon meer
✓
30 dagen bedenktermijn!
✓
24 maanden garantie!
✓
Achteraf betalen!
Ga naar
Omschrijving
Specificaties
Combineer
Specificaties
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Energievoorziening | Kabel |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| LED Verlichting | ✓︎ |
| Kleur verlichting | RGB |
| Kleur Product | Transparant, Zwart |
| Materiaal | ABS |
| Links-/rechtshandig | Rechts |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Draadloos | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Breedte | 66 mm |
| Diepte | 38 mm |
| Gewicht | 82 gram |
| Hoogte | 122 mm |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Oplaadstation | ✖︎ |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Gebruik | Gaming |
| DPI Schakelaar | ✓︎ |
| Draadloze techniek | USB Type-A |
| Knoppen (aantal) | 6 |
| Type Sensor | Optisch |
| Resolutie (max) | 16000 dpi |
| Scroll type | Wiel |
| Max. Versnelling | 50 G |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Snoerlengte | 1,8 m |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| Polling Rate | 1000 Hz |
| Max. Snelheid | 450 ips |
| Eigenschap | Waarde |
|---|---|
| EAN | 4251442504120 |
| Vendorcode | EGG-XM1RGB-DF |
| Artikelnr | 952145 |
| Merk | Endgame Gear |
| Garantie | 24 maanden |
| Verkrijgbaar sinds | Oktober 2022 |
Een fout aan ons melden, geen gek idee!
Het kan natuurlijk voorkomen dat er een fout in de beschrijving van een product staat.
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Megekko stelt met de grootste zorg deze informatie samen, maar een foutje is natuurlijk menselijk.
Door een fout te melden helpen wij elkaar, geen gek idee toch?
Omschrijf het probleem op deze pagina:
Jouw E-Mail adres (optioneel)
Je bericht is verzonden
Bedankt voor jouw melding, jij hebt er verstand van!
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Onze specialisten hebben jouw bericht ontvangen en gaan er mee aan de slag!
Je mag dit bericht nu sluiten
Combineer
0 artikelen geselecteerd

✚
Productinformatie
Professionele gamingmuis gemaakt voor ambitieuze gamers met stijl. Gepatenteerde analoge technologie met signaalverwerking onder 1 ms, Pixart-sensor PMW3389 met maximaal 16.000 CPI, voorgeselecteerde Kailh GM 4.0-schakelaars ontworpen voor 60 miljoen klikken, lichtgewicht met slechts 82 gram & 2 mm LOD , grote en wrijvingsarme PTFE-glijders voor maximale precisie, RGB-verlichting verspreid over drie zones.
Toon meer
❮
❯
❮
❯



